Register Form

A password will be e-mailed to you.

HIRE ME

Pod Dębem

Mili goście,
Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem” powstał w samym sercu Gór Bystrzyckich, otoczony zewsząd zniewalającymi widokami z jakich słynie Kotlina Kłodzka. Od samego początku swego istnienia, pensjonat jak i jego przyległości, niezmiennie oddają charakter całej okolicy. Znajdując się w centrum natury, otoczony stromiznami okolicznych wzniesień, „Pod Dębem” tętni górskim życiem. Poprzez połączenie wszechobecnej zieleni, zapachu gór i pięknych widoków odpoczynek zyskuje tu niepowtarzalny wymiar.
Przez ponad pół wieku budujemy tradycję, której głównym przesłaniem jest zapewnianie naszym Gościom wspomnień do których chce się wracać. Prawdopodobnie właśnie dzięki temu, tak często powracają do nas znajome twarze.

Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem” oddaje do dyspozycji swych gości niemal 110 miejsc noclegowych. Do wyboru są pokoje 2, 3 i 4 osobowe oraz apartament typu studio. Wszystkie pokoje, co jest rzadkością w wielu ośrodkach i pensjonatach, oferują bardzo ciekawe widoki, zarówno na północ w kierunku Gór Bardzkich, na południe Stołowych, czy na wschód w kierunku Gór Złotych. Tym samym, każda kolejna Państwa wizyta, może dać się zapamiętać z innej perspektywy. Choć prawdą też jest, że zachód słońca nad Sudetami i tak zawsze wygląda odrobinę inaczej.

Część pokoi posiada wyjście na taras, na którym za dnia można się opalać, a wieczorami oddawać się refleksji wpatrzonym w otaczającą ciszę. Oprócz wspaniałego widoku w standardzie, pokoje posiadają również eleganckie łazienki, wyposażone tak, by po całym dniu wędrowania po górach, móc wyciszyć się wśród odrobiny luksusu.

Nasze usługi


History

2020
Remont pokoi dwuosobowych
2020
Remont korytarzy hotelowych
2019
Powiększenie wiaty grillowej
2017
Budowa tarasu widokowego przy basenie
2017
Nowoczesna aranżacja strefy dziecka
2014
Budowa nowoczesnej strefy SPA
2013
Remont 11 pokoi wraz z łazienkami
2011
Remont 21 pokoi wraz z łazienkami
2010
Rozbudowa jadalni o oranżerię
2006
Rozpoczęcie prac remontowych, przebudowa kuchni, jadalni oraz kawiarni
2005
Wykupienie Ośrodka przez obecnych właścicieli
1988
Oddanie Ośrodka do użytku, przez inwestora Zrzeszenie Cukrowni Dolnośląskich
1977
Rozpoczęcie budowy Ośrodka Wypoczynkowego Pod Dębem